Материалы

30 июня - вечер аргентинского танго с Trinidad Arfó

11039197 1071787806170797 4105506250289600811 n30 июня (вторник) 19:00. Дом офицеров, ул.М.Грушевского 30/1, метро "Арсенальная" 

Живая музыка Trinidad Arfó (танго-трио). Нам очень приятно сообщить, что в составе трио есть наша ученица - Наталья Гарна (фортепиано), она начинала изучать аргентинское танго в "Киевской троянде".
Carlos Roulet (вокал, Буэнос-Айрес)
Танцевальные пары:
Andres Laza Moreno & Luciana Arregui (Буэнос-Айрес)
Вадим Касьянов (Донецк) та Ксения Бондарь (Днепропетровск)
Nitti & Soli Palermo (Львов)

 

«Вечір Аргентинського танго з Trinidad Arfó»

Яскраве, емоційне, глибоке та пробуджуюче музично-танцювальне дійство, в якому Аргентинське танго, що підкорило увесь світ, розкривається у всіх його іпостасях – особливому інструментальному звучанні, одним з секретів якого є неповторний тембр бандонеона, характерному драматичному вокалі та чуттєвому танці.

Аргентинське танго – імпровізаційний соціальний танець, який танцюють у всьому Світі. Незнайомі раніше люди зустрічаються, можливо, єдиний раз в житті, а можливо – назавжди. Зустрічаються щоб розділити свої історії, свої емоції та переживання, спілкуючись мовою рухів. Магія танго народжується в його особливій своєрідній музиці, найкоштовніші скарби котрої створені оркестрами «Золотої доби танго» – 40-50х років ХХ сторіччя.

Аргентинське танго – це завжди історія, маленька історія, інтимна та особиста, в чомусь навіть банальна… Та в цій банальності – найвищий рівень узагальнення, коли глибоко особисте виявляється спільним для всіх людей. Аргентинське танго – це тепло, любов, радість спілкування та порозуміння. Артисти з України та Аргентини, присвячуючи своє творче життя танго, запрошують вас поринути в цю чарівну атмосферу – зігріти душу, запалити серце та надихнути тіло.

«Trinidad Arfó» (Київ, Україна):

Музиканти «Trinidad Arfó» виконують популярні композиції танцювального репертуару «Золотої доби» Аргентинського танго, а також композиції А. Піаццолли. В основі оригінальних аранжувань музикантів ансамблю – найкращі традиції видатних аргентинських оркестрів. Колектив виступає на танцювальних танго-вечорах – мілонгах, міжнародних фестивалях Європи, а також в різноманітних концертах. Колектив має оригінальний для Аргентинського танго склад інструментів: традиційні контрабас та скрипку замінила віолончель, що виконує як баси, так і мелодію, надаючи їй глибшого, терпкого та зрілого звучання. Бандонеоніст та піаністка із захопленням танцюють та втілюють всі тонкощі танцювання танго у виконання музики.

CARLOS ROULET (Буенос-Айрес, Аргентина)

Вокаліст аргентинського танго. З 1998 присвятив себе виключно артистичній діяльності. Брав участь у найрізноманітніших концертах та шоу, здійснив постановку двох власних спектаклів. Під час гастрольних турне Європою виступав з різними музикантами, серед яких секстет Unitango та квінтет Tango Bridge, в таких країнах, як Іспанія, Германія, Польща. В Україні Карлос Руле виступає вперше. Широкий діапазон голосу, своєрідні тембр та стиль фразування, а також артистичний досвід дозволяють співакові виконувати музику танго в автентичній манері «Золотої доби», глибоко і проникливо розповідати чуттєві історії.

ANDRES LAZA MORENO та LUCIANA ARREGUI(Буенос-Айрес, Аргентина)

Andres почав танцювати танго в 14 років та дуже скоро почав брати участь у виставах та визначних танго-подіях 2000х років (зокрема «Ballet Zaraza Tango», la gala "Hugo del Carril"). У 2004, пройшовши серйозний конкурсний відбір, вдосконалював майстерність в "Academia de Estilos de Tango Argentino" (ACETA), де найбільш видатні маестро передавали свої знання ретельно відібраним танцівникам молодшого покоління. Того ж року працював з маестро Carlos Gavito, асистуючи на заняттях. З 2006 працював з Samantha Anahi Dispari, Jorge Dispari, María del Carmen, вдосконалюючи стиль "Villa Urquiza". У 2007 здійснив перше турне Європою. Luciana з раннього дитинства успішно займалася джазовим танцем та художньою гімнастикою. З 2006 захопилася танго, та вже з 2011 почала професійну кар`єру. З 2013 року пара успішно виступає та дає семінари з танго не тільки в Європі, але також в країнах Азіїї. В Буенос-Айресі пара не тільки викладає, але й постійно виступає на найкращих традиційних мілонгах.

Вадим Касьянов та Ксенія Бондар (Донецьк, Дніпропетровськ, Україна)

Ксенія професійно займається спортом з дитинства. У 2005 вперше познайомилась з Аргентинским танго, післячого присвятила вивченню цого танцю весь свій час, навчаючись у провідних танцівників та викладачівАргентини та Європи. Наразі є керівником провідної школи танго в м.Дніпропетровськ "Industrial tango", а також єорганізатором декількох міжнародних фестивалівАргентинського танго в Україні. Неповторний стиль Ксенії поєднує в собі грацію, тендітність, жіночність, природність та свободу руху. Вадим від народження знайомий з аргентинською культурою, музикою та традиціями, оскільки народився та виріс в українській родині з аргентинським корінням. З дитинства займався танцями та музикою. З 2007 професійно танцює..

Квитки за посиланням https://kiev.karabas.com/vecher-argentinskogo-tango

11039197 1071787806170797 4105506250289600811 n

 

Copyright 2011. Joomla 1.7 templates free. Уроки танго (с) 2012